حجت‌الاسلام‌ و‌ المسلمین مصطفی‌ رستمی در پیامی:

درگذشت مرجع عالیقدر جهان اسلام حضرت آیت الله صافی گلپایگانی(رضوان الله علیه) را تسلیت گفت

حجت‌الاسلام‌ و‌المسلمین مصطفی‌ رستمی در پیامی درگذشت عالم جلیل القدر جهان اسلام و مرجع بیدار در راه دفاع از حق حضرت آیت الله صافی گلپایگانی (رضوان الله علیه) را تسلیت گفت.

درگذشت مرجع عالیقدر جهان اسلام حضرت آیت الله صافی گلپایگانی(رضوان الله علیه) را تسلیت گفت

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام‌ و‌المسلمین مصطفی‌ رستمی در پیامی درگذشت عالم جلیل القدر جهان اسلام و مرجع بیدار در راه دفاع از حق حضرت آیت الله صافی گلپایگانی (رضوان الله علیه) را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون
«اذا مات العالم ثلم فی الاسلام ثلمه لایسدها شیئ الی یوم القیامه»

خبر ارتحال عالم جلیل القدر جهان اسلام و مرجع بیدار در راه دفاع از حق و اجرای احکام الهی و پاسدار مجاهد در دفاع از شعائر الهی و  حریم اهل بیت (ع)، حضرت آیت الله صافی گلپایگانی (رضوان الله علیه) موجب تألم و تأثر خاطر گردید.

عمر با برکت این مرجع عالیقدر، با تدریس علوم دینی در حوزه‌های علمیه و تربیت شاگردان، مولفان و محققان دینی مشحون بود. در کارنامه مرحوم آیت الله صافی گلپایگانی (رضوان الله علیه) حضور در میدان مبارزه با رژیم طاغوت و دفاع از انقلاب اسلامی و پذیرش مسئولیت‌های خطیری مانند عضویت در خبرگان قانون اساسی و دبیری شورای نگهبان ثبت شده است که نشان از مجاهدت و توجه بی‌وقفه ایشان به اجرای اسلام در شئون مختلف حکمرانی و اداره جامعه دارد.

اینجانب ضمن تسلیت مجدد این ضایعه بزرگ به پیشگاه حضرت بقیة الله الاعظم (ارواحنا فداه)، رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی)، فضلا، طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه و بیت مکرم ایشان، از خداوند متعال برای آن مرد آسمانی و روشن ضمیر، علوّ درجات را طلب دارم و برای سایر بازماندگان، صبری جزیل را مسئلت می‌کنم.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *